Biuro prasowe

Komunikat prasowy

8 czerwca 2015, 14:30

Chris De Burgh, Jassie Ware i UB40 – artyści na rzecz pokoju na Life Festival Oświęcim

W dniach 16-20 czerwca 2015 obędzie się VI edycja Life Festival Oświęcim. Bilety na to wydarzenie można kupić w Grouponie w wyjątkowych pakietach.

Eric Clapton, Sting czy James Blunt – to artyści, których można było podziwiać w dotychczasowych edycjach festiwalu. W tym roku również nie zabraknie głośnych nazwisk. Chris de Burgh, Jessie Ware, UB40, Hey, Kayah oraz Mela Koteluk, to tylko niektóre z gwiazd, które w czerwcowy weekend zagrają na stadionie MOSiR w Oświęcimiu.

Dzień wcześniej w tym samym miejscu odbędzie się kolejna edycja koncertu Street Life, którego gwiazdą będzie Manu Chao La Ventura, a przed nim wystąpią Bednarek i Afromental. W programie LFO jest również multimedialne widowisko „British Rock Symphony”.

Festiwal nie kończy się tylko na muzyce. W tym roku rozpocznie go znakomity spektakl „Klub hipochondryków”, z brawurową obsadą (m.in. Zbigniew Zamachowski i Wojciech Malajkat), bieg uliczny połączony z biciem rekordu w Nordic Walking, a także dyskusje, warsztaty, wystawy zdjęć i inne inicjatywy edukacyjne, nawiązujące do pokojowej idei festiwalu.

Dostępne wyłącznie w Grouponie limitowane pakiety na piątek i sobotę:

  • bilet/karnet a drugi za pół ceny
  • 3 bilety/karnety a czwarty w prezencie
  • 10 biletów/karnetów w cenie siedmiu

Więcej informacji o festiwalu na stronach lifefestival.pl, facebook.com/LifeFestivalOswiecim, twitter.com/LFOswiecim oraz Groupon.pl.

Informacja o Groupon

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest liderem na rynku ofert lokalnych, od którego rozpoczynasz przeglądanie Internetu zawsze gdy chcesz kupić cokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi, podróże i produkty na całym świecie w cenach nie do pobicia.

Niezależnie od tego czy korzystasz z komputera, czy urządzenia mobilnego, zawsze znajdziesz na Groupon najciekawsze oferty w mieście dzięki Groupon Local, najlepsze propozycje podróży na Groupon Travel oraz bogaty wybór elektroniki, ubrań i akcesoriów na Groupon Shopping.

Groupon wnosi także nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży i wiele więcej aby pomóc w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu.

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli chcesz pobrać aplikację mobilną Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl/jak-dziala-groupon-mobile. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę works.groupon.pl.


Załączniki

Life Festival Oświęcim.jpg
rozmiar: 94 KB
typ: .jpg


Inne formaty komunikatu