Biuro prasowe

Komunikat prasowy

17 marca 2016, 11:51

Niezapomniane atrakcje w parku LEGOLAND® z Groupon – zniżki do 52%!

Dla wszystkich rodziców poszukujących oryginalnego pomysłu na weekendowy wypad pełen wrażeń, Groupon ma do zaoferowania bilety wstępu dla całej rodziny do duńskiego LEGOLAND® w miasteczku Billund. LEGOLAND® to 14 hektarów atrakcji i aż 60 milionów klocków lego w jednym miejscu. Dzięki limitowanej czasowo ofercie na Grouponie można zaoszczędzić ponad 50%!

Bilety do parku LEGOLAND®:

299 zł zamiast 620 zł za bilet dla 3 osób (2 dorosłych i 1 dziecko lub 1 dorosły i 2 dzieci)

399 zł zamiast 820 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci),

489 zł zamiast 1020 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 4 dzieci)

Trochę ponad 600 km od granicy znajduje się niepozorne miasteczko Billund w Danii, które słynie z wielu atrakcji, ale najpopularniejszą z nich jest oblegany przez dzieci LEGOLAND®. Krótka wycieczka weekendowa do parku rozrywki to świetny pomysł zarówno dla małych jak i dużych fanów klocków lego. Park oferuje szereg rozrywek dla najmłodszych – to właśnie dla nich dedykowany jest sektor Lego Duplo, gdzie wszystko wygląda jak wspomniane klocki, tylko jest 15 razy większe.

Na gości czeka moc niespodzianek podzielonych na różne strefy tematyczne. Do wyboru jest m.in. miasteczko westernowe, nawiedzony zamek, Miniland, gdzie najważniejsze międzynarodowe atrakcje można zobaczyć w miniaturze, jak też siedziba piratów. Park przygotował też coś szczególnego dla fanów Lloyda, Kai’a, Cole’a i Jay’a. Już tej wiosny na dodatkowej powierzchni 5100 metrów kw. powstaną zbudowane z 1,5 tony klocków nowe atrakcje na czele z LEGO® NINJAGO® World – inspirowane bohaterami kreskówki dobrze znanej dzieciom z telewizji. Ale Legoland to nie tylko klocki! Miłośnicy mocniejszych wrażeń również znajdą tu coś dla siebie. Skok adrenaliny zapewni im z pewnością przejażdżka rollercoasterem Polar X-plorer przez skutą lodem krainę, symulator lotów Ice Pilots School albo ostry zjazd kolejką górską X-treme Racers.

Wyjątkowa oferta będzie dostępna na platformie przynajmniej do 27 marca, natomiast zakupione bilety można wykorzystać przez cały sezon (z wyłączeniem wybranych dni) aż do 30.10.2016. Bilety na Groupon to nie tylko super okazja, dzięki której można zaoszczędzić blisko 50% na cenie wejściówek. To również doskonałe rozwiązanie na ominięcie kolejek do kasy. Do Billund można łatwo się dostać samochodem lub samolotem (godzinny, bezpośredni lot z Gdańska lub z przesiadką z lotnisk w Warszawie i Katowic). Lotnisko znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku, a podczas lądowania widać go w całej okazałości. LEGOLAND® to nie tylko świetna rozrywka dla dzieci. Łatwo zaobserwować, że świetnie bawią się tu też dorośli. Najmłodsi często są tylko wymówką by tu przyjechać.

Informacja o Groupon

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest liderem na rynku ofert lokalnych, od którego rozpoczynasz przeglądanie Internetu zawsze gdy chcesz kupić cokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi, podróże i produkty na całym świecie w cenach nie do pobicia.

Niezależnie od tego czy korzystasz z komputera, czy urządzenia mobilnego, zawsze znajdziesz na Groupon najciekawsze oferty w mieście dzięki Groupon Local, najlepsze propozycje podróży na Groupon Travel oraz bogaty wybór elektroniki, ubrań i akcesoriów na Groupon Shopping.

Groupon wnosi także nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży i wiele więcej aby pomóc w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu.

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli chcesz pobrać aplikację mobilną Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl/jak-dziala-groupon-mobile. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę works.groupon.pl.


Załączniki

c700x420.jpg
rozmiar: 124 KB
typ: .jpg
Screenshot_1.jpg
rozmiar: 124 KB
typ: .jpg


Inne formaty komunikatu