Biuro prasowe

Komunikat prasowy

31 marca 2016, 14:40

Groupon na Prima Aprilis

Taksówka kierowana przez kota, kurs nauki szczekania i komunikacji z psami. W ten sposób Groupon świętował Prima Aprilis w ubiegłych latach. Także w tym roku firma postanowiła przyłączyć się do celebrowania dnia wszystkich kuglarzy i żartownisiów. Co Groupon wymyślił tym razem?

W tym roku Groupon przygotował coś dla wszystkich pozytywnie zakręconych, którzy zawsze starają się, aby ten dzień był wyjątkowo fajny, zabawny i pełen śmiechu. Bo to oni – szeregowi figlarze, wirtuozi kawałów sprawiają, że każdego roku 1 kwietnia przechodzi do historii! W Groupon wiemy, że poczucie humoru to rzecz względna. Niektórzy mają je zakodowane w DNA, inni potrzebują małej podpowiedzi lub inspiracji. Właśnie z myślą o nich została stworzona wyjątkowa, limitowana czasowo oferta, do nabycia na groupon.pl za całe zero zł bez VAT, bez opłat lotniskowych i żadnych innych ukrytych kosztów. Wszyscy żartownisie, mogą pobrać i uroczyście wręczyć lokalnemu „drewniakowi”: Certyfikat Nudziarza.

Wystarczy wejść na groupon.pl, „kupić” ofertę, a Certyfikat będzie dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. W jego tytule znajdziesz link do certyfikatu – wydrukuj pobrany dokument i wręcz go wybranej przez Ciebie osobie.

Informacja o Groupon

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest liderem na rynku ofert lokalnych, od którego rozpoczynasz przeglądanie Internetu zawsze gdy chcesz kupić cokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz tysiącom partnerów biznesowych, Groupon oferuje najlepsze oferty na usługi, podróże i produkty na całym świecie w cenach nie do pobicia.

Niezależnie od tego czy korzystasz z komputera, czy urządzenia mobilnego, zawsze znajdziesz na Groupon najciekawsze oferty w mieście dzięki Groupon Local, najlepsze propozycje podróży na Groupon Travel oraz bogaty wybór elektroniki, ubrań i akcesoriów na Groupon Shopping.

Groupon wnosi także nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, udostępniając im bogaty zestaw usług i narzędzi, takich jak możliwość tworzenia indywidualnych kampanii, kontrola i analiza danych sprzedażowych, obsługa płatności i rozliczeń, system rezerwacyjny oraz obsługa operacji w punkcie sprzedaży i wiele więcej aby pomóc w zdobyciu nowych lojalnych klientów oraz bardziej efektywnym prowadzeniu biznesu.

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli chcesz pobrać aplikację mobilną Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl/jak-dziala-groupon-mobile. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę works.groupon.pl.


Załączniki

foto.jpg
rozmiar: 208 KB
typ: .jpg


Inne formaty komunikatu