Biuro prasowe

Raporty i badania

15 grudnia 2016, 14:25

Prezenty świąteczne – doświadczenia są najcenniejsze

Jakie prezenty wywołują u nas największy uśmiech i zapadają nam głęboko w pamięć? Co sami kupujemy najbliższym, a jakie podarunki są naszym zdaniem najbardziej osobiste? Ile w tym roku planujemy wydać na prezenty gwiazdkowe? Odpowiedzi na powyższe pytania udzielili klienci Groupon w Polsce podczas corocznego badania[1], które firma przeprowadziła już po raz trzeci z rzędu.

czytaj dalej »
6 września 2016, 10:36

Zainwestuj w siebie

Najbardziej zadbane miasto w Polsce? Groupon sprawdził, mieszkańcy których miast najbardziej dbają o swoją dietę, urodę i zdrowie.

czytaj dalej »
22 sierpnia 2016, 10:40

Do szkoły, gotowi? Start!

Groupon sprawdza, co kryje się za przygotowaniami do nadchodzącego roku szkolnego

czytaj dalej »

12 lipca 2016, 10:04

Lato w miejskim stylu

W ramach kampanii „Lato pełne doznań!” Groupon zachęca do „smakowania” letnich chwil… w mieście i sprawdza, co czyni urlop wyjątkowym Jaka jest receptura na idealne wczasy według Polaków? Czy zamiast korzystać z promieni słonecznych wypracowujemy nadgodziny i lato przecieka nam przez palce? Czy urlop nie nadwyręża domowego budżetu? Czy stać nas na letnie rozrywki? Groupon zapytał...

czytaj dalej »
6 kwietnia 2016, 12:53

Groupon odlicza czas do wakacji

Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę! Wakacje i upragniony letni urlop coraz bliżej. Groupon przygotował dla wszystkich urlopowiczów specjalną zakładkę: „100 dni do wakacji”, która nie tylko przypomina, ile czasu zostało do wakacji, ale została również podzielona na kategorie, które ułatwiają organizację i przygotowania do wyjazdu.

czytaj dalej »
26 lutego 2016, 11:35

Groupon wie czego pragną kobiety!

Współczesne kobiety są silniejsze, bardziej świadome siebie oraz swoich potrzeb niż kiedykolwiek. Groupon postanowił sprawdzić, czego pragną najbardziej i jakie przyjemności sprawiają sobie najczęściej. Porównaliśmy te wyniki z tym, co panowie wybierają na prezent z okazji Dnia Kobiet. Czy ich wybory pokrywają się z oczekiwaniami pań? ...

czytaj dalej »