Biuro prasowe

Ciekawe oferty

19 grudnia 2016, 09:35

Groupon z agregatorem rabatów

Groupon rozszerza swoją działalność biznesową i wzbogaca serwis o zupełnie nową funkcjonalność. Zakładka „Kody rabatowe” agreguje ogólnodostępne kody zniżkowe do sklepów online, informacje o wyprzedażach, promocjach, gratisach i limitowanych czasowo ofertach specjalnych.

czytaj dalej »
15 grudnia 2016, 14:25

Prezenty świąteczne – doświadczenia są najcenniejsze

Jakie prezenty wywołują u nas największy uśmiech i zapadają nam głęboko w pamięć? Co sami kupujemy najbliższym, a jakie podarunki są naszym zdaniem najbardziej osobiste? Ile w tym roku planujemy wydać na prezenty gwiazdkowe? Odpowiedzi na powyższe pytania udzielili klienci Groupon w Polsce podczas corocznego badania[1], które firma przeprowadziła już po raz trzeci z rzędu.

czytaj dalej »
6 września 2016, 10:36

Zainwestuj w siebie

Najbardziej zadbane miasto w Polsce? Groupon sprawdził, mieszkańcy których miast najbardziej dbają o swoją dietę, urodę i zdrowie.

czytaj dalej »

24 sierpnia 2016, 11:19

Kulinarna magia Południa

Nowa kampania Groupon odkrywa uroki lokalnej gastronomii i pozwala sprawdzić za co lubimy kuchnię śródziemnomorską Podróże często zaczynają się na talerzu, a poszukiwanie kulinarnych doznań nie musi wymagać dalekich podróży. ...

czytaj dalej »
22 sierpnia 2016, 10:40

Do szkoły, gotowi? Start!

Groupon sprawdza, co kryje się za przygotowaniami do nadchodzącego roku szkolnego

czytaj dalej »
12 lipca 2016, 10:04

Lato w miejskim stylu

W ramach kampanii „Lato pełne doznań!” Groupon zachęca do „smakowania” letnich chwil… w mieście i sprawdza, co czyni urlop wyjątkowym Jaka jest receptura na idealne wczasy według Polaków? Czy zamiast korzystać z promieni słonecznych wypracowujemy nadgodziny i lato przecieka nam przez palce? Czy urlop nie nadwyręża domowego budżetu? Czy stać nas na letnie rozrywki? Groupon zapytał...

czytaj dalej »