Biuro prasowe

Ciekawe oferty

20 czerwca 2016, 12:36

Podaruj swojemu Tacie święty spokój

Bycie super bohaterem bywa męczące. Dlaczego więc, w tak wyjątkowy dzień jak Dzień Ojca, nie podarować Tacie tego o czym marzy? Groupon przygotował garść nieszablonowych pomysłów, które dadzą twojemu Tacie chwilę wytchnienia.

czytaj dalej »
4 maja 2016, 12:57

Apetyt na życie z Groupon

Wiosna to nie tylko najpiękniejsza, ale przez wielu uznawana także za najprzyjemniejszą i najbardziej ekscytującą z pór roku. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Po długich miesiącach jesienno-zimowej melancholii oraz wyciszenia nadchodzi czas, który napawa optymizmem, daje siłę i energię do działania, jak również popycha do próbowania i doświadczania nowych rzeczy.

czytaj dalej »
18 kwietnia 2016, 12:29

Długie weekendy majowe z Groupon

Wielkimi krokami zbliżają się aż dwa długie weekendy majowe. W tym roku zarówno na początku, jak i pod koniec kolejnego miesiąca czekają nas przedłużone weekendy. Korzystając z urlopu w dniach: 2 i 27 maja, dwukrotnie będzie można cieszyć się 4 dniami wolnymi z rzędu.

czytaj dalej »

6 kwietnia 2016, 12:53

Groupon odlicza czas do wakacji

Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę! Wakacje i upragniony letni urlop coraz bliżej. Groupon przygotował dla wszystkich urlopowiczów specjalną zakładkę: „100 dni do wakacji”, która nie tylko przypomina, ile czasu zostało do wakacji, ale została również podzielona na kategorie, które ułatwiają organizację i przygotowania do wyjazdu.

czytaj dalej »
31 marca 2016, 14:40

Groupon na Prima Aprilis

Taksówka kierowana przez kota, kurs nauki szczekania i komunikacji z psami. W ten sposób Groupon świętował Prima Aprilis w ubiegłych latach. Także w tym roku firma postanowiła przyłączyć się do celebrowania dnia wszystkich kuglarzy i żartownisiów. ...

czytaj dalej »
17 marca 2016, 11:51

Niezapomniane atrakcje w parku LEGOLAND® z Groupon – zniżki do 52%!

Dla wszystkich rodziców poszukujących oryginalnego pomysłu na weekendowy wypad pełen wrażeń, Groupon ma do zaoferowania bilety wstępu dla całej rodziny do duńskiego LEGOLAND® w miasteczku Billund. LEGOLAND® to 14 hektarów atrakcji i aż 60 milionów klocków lego w jednym miejscu.

czytaj dalej »