Biuro prasowe

Komunikaty prasowe

16 czerwca 2016, 10:00

Groupon i Skyscanner łączą siły

Groupon Polska rozpoczyna współpracę ze Skyscanner – wyszukiwarką lotów o zasięgu globalnym, dzięki której klienci zyskują jeszcze więcej możliwości znalezienia interesujących połączeń lotniczych. Po raz pierwszy w Polsce użytkownicy Groupon będą mogli sprawdzać i rezerwować loty oraz wynająć samochód dzięki danym udostępnionym przez Skyscanner.

czytaj dalej »
31 maja 2016, 12:10

Tu się nie nudzę

Kto najbardziej nie może się doczekać wakacji, jak nie dzieci? Z roku na rok pomysłów i możliwości na spędzenie letniego sezonu z najmłodszymi jest coraz więcej, ale czy zawsze nasze pociechy mają zapewnione atrakcje na lato? Groupon wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, prezentuje szereg ciekawych ofert na temat letnich aktywności dla podopiecznych i ich rodziców. ...

czytaj dalej »
18 maja 2016, 11:16

A o czym marzy Twoja Mama?

Początki Święta Dnia Matki sięgają czasów starożytnych, kiedy tradycją było składanie matkom podarunków, głównie laurek i kwiatów. W tym dniu mamy są obdarowywane różnymi prezentami. Jaki jest najpiękniejszy? Czy zawsze jest trafiony? Czego mamy potrzebują najbardziej? Jakie stoją przed nimi wyzwania i czy w tym dniu chciałyby odrobiny zabawy i szalonych atrakcji, czy może po...

czytaj dalej »

4 maja 2016, 12:57

Apetyt na życie z Groupon

Wiosna to nie tylko najpiękniejsza, ale przez wielu uznawana także za najprzyjemniejszą i najbardziej ekscytującą z pór roku. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Po długich miesiącach jesienno-zimowej melancholii oraz wyciszenia nadchodzi czas, który napawa optymizmem, daje siłę i energię do działania, jak również popycha do próbowania i doświadczania nowych rzeczy.

czytaj dalej »
18 kwietnia 2016, 12:29

Długie weekendy majowe z Groupon

Wielkimi krokami zbliżają się aż dwa długie weekendy majowe. W tym roku zarówno na początku, jak i pod koniec kolejnego miesiąca czekają nas przedłużone weekendy. Korzystając z urlopu w dniach: 2 i 27 maja, dwukrotnie będzie można cieszyć się 4 dniami wolnymi z rzędu.

czytaj dalej »
6 kwietnia 2016, 12:53

Groupon odlicza czas do wakacji

Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę! Wakacje i upragniony letni urlop coraz bliżej. Groupon przygotował dla wszystkich urlopowiczów specjalną zakładkę: „100 dni do wakacji”, która nie tylko przypomina, ile czasu zostało do wakacji, ale została również podzielona na kategorie, które ułatwiają organizację i przygotowania do wyjazdu.

czytaj dalej »